Bilgi Talep Formu
Anasayfa
Hizmetlerimiz
Çevre Düzenleme

Çevre Düzenleme

Kilitli Parke Taşı
Dış mekanların en çok kullanılan parke taşı olan Kilitli Parke Taşı, alışılmış biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır. Bir çok toplu konut alanlarında rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösteren Kilitli Parke Taşı, sağlamlığının yanı sıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir. Özellikle şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, sanayi alan ve yollarında, araç park alanlarında, ticari merkezlerde, fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde yıllarca bozulmadan kullanabileceğiniz Kilitli Parke Taşı, muhtelif renk seçenekleri sayesine mekanlarınızı canlandıracaktır.

"S" Tipi Tırtıl Parke Taşı
Kilitli Beton Parke Taşları arasında kilit yapısının çok sıkı ve sağlam olması sebebiyle ayrı bir özelliği olan Tırtıl taş, ayrıca dinamik yüklerin etkili ve ağır taşıtların yoğun olduğu sanayi bölgelerinde güvenle kullanılabilmektedir. Farklı tip döşeme olanaklarıyla her türlü dış mekanlarda mimariye uygunluk gösteren Tırtıl taş, çeşitli renk olanakları sayesinde uygulanan alanlara canlılık kazandırır. 

BETON BORDÜR TAŞLARI
Tretuar Bordürü, Yayayolu Bordürü ve Yağmur Oluğu Beton Parke taşları gibi yüksek yoğunlukta ve mukavemette imal edildiğinden ömürleri kaplama taşları kadar uzun olabilmektedir.Yaya yollarının, araç ve yeşil alanlardan ayrıldığı tüm sınırlarda kolaylıkla kullanılabilir.